Наші проєкти: Програма «Віднова:UA»

Наші проєкти: Програма «Віднова:UA»

«Віднова:UA» – це Програма молодіжних обмінів, де молодь з усіх куточків України може долучитись до її відновлення відвідавши нові міста, знайшовши нові знайомства та розвинувши свої навички.

У рамках молодіжних обмінів, молодь віком від 18 до 35 років буде проходити навчання з розвитку громадянських компетентностей, базових будівельних навичок та відновлювати об’єкти, які в майбутньому стануть сучасними хабами для молоді. І все це подорожуючи та відкриваючи нові міста та громади України.

Фото з обміну в рамках Програми у 2022 році

Завдання проєкту:

  • Надати можливість молоді бути залученими до відбудови України.
  • Сприяти поширенню волонтерства серед молоді, задля формування моральних цінностей.
  • Дати учасникам і учасницям можливість здобути базові навички будівельних робіт.
  • Навчити формувати соціальні та міжкультурні компетентності.
  • Сформувати в молоді життєві позиції та відповідальності за суспільно-політичні процеси в країні.
  • Подарувати досвід, який буде цінним у майбутньому кожному учаснику проєкту.

Таким чином учасники отримають нові можливості сприяти поширенню волонтерства, розвинути нові навички будівельних робіт, навчаться формувати компетентності та нові життєві позиції і ще купу досвіду і навичок.

Фото з обміну в рамках Програми у 2022 році

Програма почала своє життя у 2022 році у рамках якої було проведено 4 обміни у 4 громадах України. У 2023 вона масштабується, буде проведено 24 обміни у 24 громадах України.

Наразі Програма здійснюється Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнський молодіжний центр та ГО Центр «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Більше дізнатись про «Віднова:UA» та зареєструватися на обміни ви можете за посиланням: https://vidnova.org.ua/