Наші проєкти: Програма «Молодіжний працівник»

Наші проєкти: Програма «Молодіжний працівник»

«Молодіжний працівник» – національна навчальна програма, що дозволяє підвищити професійний рівень фахівців, які працюють з молоддю та сформувати у них необхідні компетенції для ефективної та обґрунтованої роботи з молоддю.

Впровадження програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю.

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник». Березень 2023 року,
м. Кропивницький

З 2014 року Програма дозволяє фахівцям і фахівчиням, що працюють з молоддю розвиватись професійно. Починаючи з 2023 року вона реалізовується Всеукраїнським молодіжним центром, експертно-ресурсним центром молодіжної роботи.

Головними завданнями Програми є:

  • підвищення теоретичних знань та практичних навичок молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі;
  • формування бази даних фахівців молодіжної сфери та кращих практик реалізації молодіжної політики на локальному і регіональному рівнях;
  • надання консультацій з питань формування місцевої молодіжної політики.
Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник». Березень 2023 року,
м. Кропивницький

У рамках Програми проводиться три види тренінгів різних рівнів: базовий з основ молодіжної роботи; спеціалізований, для тих, хто вже пройшов базовий і хоче отримати додаткові компетенції; тренінг для тренерів Програми.

Також, у рамках Програми проводить Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць – головна щорічна подія молодіжної роботи в Україні.  

📌Дізнатись більше про Програму ви можете на сайті youth-worker.org.ua

Програма «Молодіжний працівник» реалізовується Всеукраїнським молодіжним центром у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.