Наші проєкти: Перший молодіжний телеканал

Наші проєкти: Перший молодіжний телеканал

Це – нова онлайн-платформа для комунікації, навчання та розвитку для тих, хто цікавиться молодіжною політикою та розвиває молодь в Україні. Вона гуртує навколо себе спільноту активних громадян та молодіжних працівників у мережах YouTube та Facebook.

Команда проєкту спільно з партнерами створює контент про новини молодіжної політики, історії створення молодіжних центрів, інтереси молоді, молодіжну роботу та багато іншого. Також на платформі проводяться різні заходи у форматі телевізійних прямих ефірів на актуальні теми молодіжної роботи.

Всеукраїнський молодіжний етер від Першого молодіжного телеканалу

Всеукраїнський молодіжний центр виступає одним із засновників платформи, а також є центральною студією, у якій відбуваються найбільш масштабні трансляції проєкту. Окрім цього, команда ВМЦ активно залучена до підготовки сценаріїв та промо-кампаній онлайн-заходів Першого молодіжного телеканалу.

Перший молодіжний телеканал є спільним проєктом Асоціації молодіжних працівників України, Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру та ПРООН в Україні.

Команда Першого молодіжного каналу

У нас є ціль набрати 5000 підписників на YouTube-каналі Першого молодіжного до кінця 2022 року, тому підписуйтесь і будьте на хвилі молодіжної роботи: https://www.youtube.com/channel/UCIdJ417hfblVLtItOIepQwg/

Також, ось посилання на сторінку Першого молодіжного у Facebook: https://www.facebook.com/firstyouthchannel. Отримуйте анонси нових етерів першими!