Наші проєкти: Навчальна програма «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»

Наші проєкти: Навчальна програма «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»

Це – спеціалізована навчальна програма для працівників та волонтерів молодіжних центрів України, на якій учасники вдосконалюють свої навички менеджменту, вчаться визначити цілі роботи МЦ, планувати його роботу та вимірювати її ефективність.

У рамках навчання учасники опановують базові інструменти планування, вчаться досліджувати молодь громади, планувати молодіжний простір та правильно вибудовувати комунікацію з молоддю.

Проведення тренінгу «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»

Навчальна програма «Ефективний менеджмент молодіжних центрів» реалізовувався ГО «Молодіжна платформа» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та програми «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні. Він знайшов свій запит серед молодіжних працівників в Україні і почав активно розвиватись.

Вже восени 2020 року пройшло два нових тренінги «Ефективний менеджмент молодіжних центрів» та перший спеціалізований тренінг «Фінансовий менеджмент молодіжних центрів» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром.

Випускники онлайн-тренінгу «Фінансовий менеджмент молодіжних центрів»

Зараз цей проєкт перейшов в адміністрування Всеукраїнського молодіжного центру задля збільшення його сталості і розширення можливостей. У серпні 2021 року було проведено тренінг для тренерів програми для представників молодіжних центрів.

Учасники тренінгу для тренерів програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів». Серпень 2021 року.

Тепер учасники, що пройшли навчання, проводять базові тренінги програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів» для представників молодіжних центрів по всій Україні.

Восени 2021 року на молодіжних працівників України чекає 5 тренінгів навчальної програми.