Молодіжна робота в умовах карантину: цифрові інструменти

Молодіжна робота в умовах карантину: цифрові інструменти

Карантин наздогнав вже всі молодіжні центри, але ми вже знаємо, як працювати в таких умовах! Всеукраїнський молодіжний центр зібрав для вас найкращі ресурси для онлайн-взаємодії з молоддю та колегами!

1️⃣ Padlet – це не просто інтерактивна дошка, а повноцінна платформа для різних видів взаємодії. На ній є багато шаблонів, які можна модифікувати й використовувати для створення крутих інтерактивних нотаток.
👉🏻 https://uk.padlet.com/

2️⃣ Miro – якщо ви шукаєте інструмент, який допоможе оптимізувати планування і стратегування, то ви його вже знайшли. На Miro можна створювати різноманітні мапи думок, і це дуже зручно.
👉🏻 https://miro.com/

3️⃣ Kahoot – Нічого не допомагає запам’ятати інформацію так, як гра! А ще нею можна “розбудити” аудиторію, яка засинає. Створюйте свої ігри на закріплення знань після майстер-класів чи тренінгів. Аудиторія це точно оцінить, ми перевіряли!
👉🏻 https://kahoot.com/

4️⃣ Mentimeter – тут можна зробити опитування в реальному часі, щоб зібрати погляди аудиторії. Ви створюєте діаграму, слухачі відкривають www.menti.com, вводять код опитування – і результати на екрані.
👉🏻 https://www.mentimeter.com/

5️⃣ Trello – це один з найкрутіших таск-менеджерів, який ми знайшли! Інтегруйте завдання команди (або свої особисті) в цей додаток, щоб впорядкувати роботу.
👉🏻 https://trello.com/uk

6️⃣ MindMeister – для полегшення сприйняття матеріалу використовуйте таблиці або мапи думок. Цей інструмент доступний також у якості додатку на смартфон.
👉🏻 https://www.mindmeister.com

7️⃣ Mailchimp – розішліть матеріали учасникам вашої онлайн-зустрічі на пошту. Презентація, короткий конспект і запис зустрічі можуть розтопити серця багатьох людей.
👉🏻 https://mailchimp.com/

8️⃣ Quizizz – нова інформація легко засвоюється через гру. У цьому додатку можна легко створити квіз і провести вікторину між учасниками вашого заходу.
👉🏻 https://quizizz.com/

9️⃣ Canva – зробити гарну презентацію, чек-лист чи навіть картинку для посту в соцмережах – дуже просто. Ця програма має зрозумілий інтерфейс і багато шаблонів.
👉🏻 https://www.canva.com/

🔟 Remember The Milk – зручний планер, який можна використовувати у командній роботі. Інтегруйте завдання в свої списки справ, і додаток про них нагадає.
👉🏻https://www.rememberthemilk.com/

Ніяка дистанційка не страшна, коли є такі інструменти. Вчімось та використовуймо їх!

Підписуйтесь на сторінки Всеукраїнського молодіжного центру в соцмережах! У нашому Фейсбуці багато корисної інформації для тиз, хто працює з молоддю!

#вмц #молодь #auyc #інструменти #молодіжнаробота