Наші проєкти: Форум «Від ініціативи до дії»

Наші проєкти: Форум «Від ініціативи до дії»

Це – щорічний міжнародний проєкт, що збирає молодіжних працівників та працівниць установ, які працюють з молоддю у різних областях України, на одну подію задля їх мережування та обговорення актуальних питань сфери молодіжної політики.

Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів» у Києві. 2020 рік

Форум проводиться вже 5-й рік поспіль.  Щороку обирається ключова тема форуму, яка стає центром обговорення і напрямком для розвитку сфери в Україні протягом року. У 2020 році ключовою темою став розвиток регіональних мереж молодіжних центрів.

Заступниця міністра молоді та спорту України на всеукраїнському форумі «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів» у Києві. 2020 рік

У рамках заходу спільно з Радою Європи було реалізовано методику CivicLab, завдяки якій були сформовані детальні рекомендації за результатами форуму у 3 блоках: «Структура і робота молодіжного центру», «Навчання: нові знання і практичні навички», «Інноваційні інструменти для ефективної роботи молодіжних центрів».

📌Деталі напрацювань форуму 2020 року є за посиланням: 👉натисніть тут👈

Форуми проводяться Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром у партнерстві з Асоціацією молодіжних центрів України за участі міжнародних партнерів.